Fare İlaçlama'da Son Nokta %100 Memnuniyet | Biocontrol İlaçlama
Fare İlaçlama

Fare İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Fare ilaçlama zorlu ve meşakkatli bir iş dolduğunda, herkes bireysel olarak bu avcılığı yapamaz. Ciddi anlamda risk taşıyan fareler, her bakımdan, dikkat gerektiren, özenli ve titiz bir çalışma ister. Bu anlamda fare ilaçlama diğer bütün ilaçlama yöntemlerinden farklı olarak uygulanmaktadır. İnsan sağlığı açısından hem kendisi, hem de zehirleri risk teşkil ettiği için uzman bir ekip tarafından uygulanması kesinlikle şarttır. Evinizde ya da iş yerinizde bu tarz bir canlı ile karşılaştığınızda, ivedi olarak bizleri arayabilirsiniz. Böcek ilaçlama işlemlerinden çok farklı bir yerde olan bu konu, hem uygulaması, hem de kullanılacak kimyasallar nedeniyle önemlidir. Tecrübeli bir ekip tarafından yapılması, her zaman için en sağlıklı olanıdır.

Fare İlaçlama İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Fare ilaçlama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken iki konu vardır. Bunlardan ilki, alanda başka canlının, insanın ve evcil hayvanın var olup olmadığı kontrol edilmelidir. İkinci konu ise farenin türünün belirlenmesidir. Bu şekilde fare ilaçlama işlemi sağlıklı bir şekilde yapılarak, sorunsuz bir çözüme ulaşılacaktır. En ideal şekilde sizlere sonuç verecek bu etkinlik, kısa sürede, fare kaçmadan, neticeye ulaşacaktır. Benzersiz bazı uygulamalar neticesinde, en etkin ve en başarılı sonuçların alınması, ekibin deneyimine bağlıdır. Fare sorunu bittikten hemen sonra ev ilaçlama genel olarak yapılır ve temiz bir şekilde kullanıcıya teslim edilir. Zehir uygulamaları her zaman özenli şekilde yapılmalı, alanlar net olarak belirlenmeli ve sonuç alındığı gözlemlene kadar uygulama devam etmelidir.

Fareleri Yakalamak İçin Hangi Yöntemler Kullanılmalıdır?

Fare ilaçlama ya da yakalama, çok farklı tekniklerle yapılabilir. Bazı durumlarda, farenin öldürülmesi istenmeyebilir. Bu gibi durumlarda kapan ya da yapışkanlar devreye girecektir. Ancak bunların başarılı olabilmesi için farenin aç kalması sağlanmalı ve yeme gelmesi başarılı olarak sonuçlanmalıdır. Haşere ilaçlama işlemlerinden çok daha farklı şekilde uygulanan bu yöntemler, kişisel olarak birçok bireyin yapamayacağı konulardır. Basit gibi görünen pire ilaçlama bile bu anlamda, sizleri zorlayabilecek, zahmetli, dikkat ve bilgi gerektiren bir konudur. Her işin uzmanlığı olduğu günümüzde fare ilaçlama işlemlerinin de bir uzmanlığı ve eğitimi vardır. Bu anlamda destek alabilmek için işin uzmanlarından destek alınması da oldukça önemlidir. Aksi durumlarda başarı yerini hüsrana bırakabilir.

 

Biocontrol Referanslar

ahsen
aktivitem
anteplioglu
bolvadin_yumurta
bybeyaz_doner
capanet
ekinen
eyup-sultan
final
georges
global
hatay sofrasi
istanbul -iskembe
konak
külsan1
realkom
sarıyer-borek
.